Jdi na obsah Jdi na menu
 


You must go through a sacred Peleng ritual

20. 3. 2008

Máte za úkol úspěšně dokončit posvátný Pelengský rituál. Nějak jsem se nedovtípil přesně smyslu, ale to nevadí. Tady je zhruba pointa úkolu. Jste přeměněni v třínohé, šestioké zvíře a cesta k vítězství je dvojí: (stačí se podívat na “Get out and look at the stone plate“)

 

a) sesbíráte celkem 5 scalpů a utkáte se s Chiefem (náčelníkem). Když ho porazíte, máte vyhráno (teda doufám, já volil raději druhou možnost)

b) získáte si respekt minimálně 50% Weight (váhu) alespoň 100hg a vykopete Burrow (doupě), alespoň 50ar.

 

Postup:

Opět zde neexistuje přímý návod, ale spíš rady jak postupovat. Jen podotýkám, že žádná ze tří hodnot, tedy respect, burrow dept a weight nesmí klesnout na nulu!!!!

 

 

Respect: získáte si ho v soubojích s ostatními pachvarashes (Go fight other pachvarashes). Tady samozřejmě záleží na tom jakou máte hmotnost (Weight) a život (Health). Podle toho si volte weak (slabší, tak cca do 45hg) nebo strong (silnější, tak od 50hg a výše) soupeře. Samozřejmě pokud napadnete silnějšího soupeře získáte si větší respekt, ale ztratíte hmotnost a více života. Naopak, pokud napadnete výrazně slabšího soupeře, můžete body naopak ztratit. Respekt ostatních sehrává výraznou roli i v tom, jak se k vám budou ostatní chovat. Respekt můžete také získat tím, že odmítnete (Pass) nabízený scalp. Bojem obvykle ztrácíte hg, ar a Health.

 

 

Burrow dept: musíte si udržovat určitou noru, jinak nebudete mít kde bydlet (obrazně). Díru si můžete kopat buď full hull (tedy na plno a s maximálním nasazením) Přičemž vykopete větší noru, ale stojí vás to často nějaký ten život, menší ztrátu respektu a hmotnosti nepočítaje. Nebo můžete zvolit slowly (pomaleji s ohledem na sílu) moc toho nevykopete, ale neztratíte naopak moc života.

 

 

Have snack: aby jste nabrali nějakou hmotnost, tak musíte taky jíst. Tady můžete buď Eat grass next to the burrow (jíst trávu blízko doupěti) Ze začátku se to hodí, ale nemusí tam být pořád a není to nijak zvlášť výživné. Zato Go to the wonderfull meadow (Jít k báječné louce) už je o něčem trochu jiném. Ovšem, nacházejí se zde i protivníci a tady pak hodně záleží na respektu a hmotnosti, aby jste si pro sebe urvali nějaký ten kus nejlepší trávy. Obvykle je třeba mít respect 50% a více. Ne vždy to však vyjde. Když se krmíte, poklesne vám hodnota ar a respect.

 

 

Relax: co jiného než odpočinek, pokud váš Health (život) klesne pod 100%. Netřeba dodávat, že odpočinek a zahálka vás stojí nějaký ten bodík ar a respect. Zato si obnovíte určité množství života. Čím více jste zraněni, tím to jde hůře a pomalu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář