Jdi na obsah Jdi na menu
 


Order to get a special permit

29. 3. 2008

Zajímavá mise s cílem získat pro zadavatele zvláštní povolení. Jaké? Netuším, prostě nějaké hodně důležité. Takže musíte projít zdlouhavou byrokratickou procedurou, aby jste povolení získali.

 

Takže jak na to. Nejprve prokecněte Commandanta a poté se vydejte co Corridoru. Tady narazíte na několik místností.

1. Housemaster

2. Sekretariat

3. Transportation shop

4. Brushes manager

5. WC

6. Come up to Windows

 

Cesta k vítězství:

a) První zastávkou by měl být Sekretariát. Tady prokecněte sekretářku až se dostanete k možnosti, že si s vámi zahraje karty 21 (Oko bere, Blackjack či jak se tomu říká. Doufám, že každý zná jak se to hraje.) Tady musíte sekretářku 2x za sebou porazit a získat od ní Watch and Glass (More – další karta, Enough – stačí). Ehmmm, ale nesmíte naopak 2x či víckrát prohrát jinak bude mise neúspěšná. Jakmile se vám to povede, měl by se změnit obrázek sekretářky. Projeďte všechny možnosti a vydejte se zpět. Pokud vám Watch and Glass zmizí tak to je v pořádku, tak by to mělo být.

b) zastavte se u brushes manager. Za 20cr nebo 50cr od něj získejte crowbar (páčidlo) Vraťe se na začátek „back to lobby“ a zajděte do Stairs (Go down stairs) Použijte páčidlo na dveře a proberte všechny možnosti.

c) Teď přichází trochu nejasný bod, kdy jsem tápal. To co hledáte se nachází na WC v druhé kabince (second cabin). Takže se klidně projděte směrem ven, prokecněte comandanta, zajděte k jezeru (Lake) a postupně zkoušejte obě WC až dokud se neobjeví I need to perfect document for the lease of Hillside.

d) Z následujících možností vyberte Masculine, I am citizen of the…, Building of a resort…, Perfect them in the… Získáte papír (Papeer).

e) S papírem zajděte za sekretářkou pro štempl (stumped)

f) Nyní můžete zajít za Housemaster a přijmout od něj menší testík (quest) Na otázky odpovídejte Cross…, Penchekvyak, Wife, Live, Expensive.

g) zajděte do Transportion shop a tady už narazíte na obchodníka. Vraťte se za Comandantem a požádejte ho Listem commandant… Získáte od něj rybářský prut (Fishing rod).

h) S prutem zajděte k jezeru (Lake) a chyťte jednoho krvavého červa (Atach the Bloodsucker)

i) Vraťte se zpátky na ministerstvo a zajděte do Stairs. Použijte prut s červem na jezírko, loži, i co to vlastně je a získáte Tree-eye fish.

j) S touhle trofejí zajděte do Transport shop a je HOTOVO.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WC

(A@kIn, 3. 4. 2013 11:25)

Ahoj, ať jsem se snažil jakkoli nepodařilo se mi prostě vyvoval na tědh WC možnost
[b]I need to perfect document for the lease of Hillside[/b]

co bych mohl dělat špatně ? :-(