Jdi na obsah Jdi na menu
 


Find the wife of Rolan

20. 3. 2008

Cílem je zachránit Rolana, (synovce mluvčího, planety Junasis). Unesl ho maník jménem Iroqouis, takže musíte během 10 dnů vydělat 900 platinum pieces, aby jste ho mohli vykoupit.

 

Jak na to:

Jsou zde celkem 3komodity, které lze nakupovat a prodávat coal – uhlí (lokace Mines village), metal – kov (lokace Dump Site) a spinach – špenát (lokace Digson’s Spinach farm) Vyplatí se kupovat pouze metal a teprve až si vyděláte nějaké peníze tak cestou zpátky nakupovat spinach. Uhlí a kov prodáte ve městě Shpick. Špenát pak prodáte v obchodním centru Miners village.

 

 

Mapa:

 

Obrazek

K nakupování: Máte k dispozici náklaďák který uveze celkem 10tun (uhlí, kovu, špenátu) Začátek je těžký. Důležité je co nejdříve dostat nějaký náklad (nejlépe metal) do města Shpick, kde ho v továrně prodáte. Pár takových nákladů a máte hned počáteční kapitál, který už není problém patřičně rozmnožit. Za 50pieces si ho můžete nechat v Repair Shop rozšířit na 12tun, případně si za 5t metal nechat náklaďák vybavit ostny.

 

 

K cestování: V palivové nádrži máte celkem 100L paliva (10km=1Litr zhruba) Tudíž musíte během cestování sledovat také stav paliva. Tankovací stanice jsou Mow’s gas station a Stilt’s gas station. Ovšem noční můrou cestování jsou bandité a samozvaní výběrčí daní. Doporučuji, plaťte a pokud nemáte čím, tak zastavte a pak jim zkuste ujet. Pokud máte prázdný kamion určitě zaplaťte. Ostatně ani s plným kamionem tolik neproděláte.

 

 

Nic není jednoduché: K tomu všemu ještě musíte sledovat stav sami sebe. Jsou zde celkem 3 ukazatele. Zdraví, Únava a hlad. na ty je třeba brát ohled, jinak padnete vyčerpáním, či umřete hlady.

 

 

Zdraví: Totaly fine (naprosto skvělé) Bruises scratches (modřiny a škrábance) You whole body is aching (celé tělo je bolavé) Slightly mushy (Lehké zlomeniny) You get some bad wound (obdrženo ošklivé zranění) Multiple Wounds (Mnohonásobná zranění) Ošetření zranění je možné ve městě na klinice. Stojí cca 50 pieces.

 

 

Únava: Never been better (nikdy nebylo lépe) Quite lively (Docela svěží) Almost tired (Téměř ne-unavený) Tired (unavený) little tired (trochu unavený) Considerably tired (značně unavený) Únavu můžete zahnat jak jinak než spánkem. Buď v kasárnách Miners village (zadarmo), nebo v baru Scorpion, či v hotelu ve městě Shpick. Určitě nespěte v autě.

 

 

Hlad: Stuffed (nacpaný) Satiated (nasycený) Almost not hungry (téměř ne-hladovějící) Could cat something (něco by se mohlo dát) Could satisfe the inner man (mohl by uspokojit žaludek) Almost Hungry (téměř hladovějící) Jídlo si můžete koupit v restauraci ve městě Shpick, nebo v Scorpion baru. V kiosku Miner’s village, nedoporučuji nic kupovat.

 

Jakmile se vám podaří nastřádat 900 platinium pieces, tak stačí zajet za Ironqouisem, vyplatit Rolana a bezpečně ho dopravit na letiště. Takže si nechte nějaké peníze na úplatky banditům. Uff, tak tohle mi dalo zabrat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

iné premenné od šerifa

(jancore, 19. 5. 2010 10:01)

?H=3V
1a+2b=4h
3b=1v
1b+3h=2a

riešenie:
1a=4h-2b
1b+3h=8h-4b
5b=5h
b=h

3b=1v
3h=1v
výsledok:
9h=3v
dúfam že som niekomu pomohol ;)

Sherif

(Pajous, 3. 4. 2010 1:17)

Kdyby ste si kluci líp všímali obrázků, tak tam je přímo na displeji počítače napsáno 2. Takovým způsobem je někdy v misích napovídáno ale rozhodně ne všude. Jenom prostě koukat.

Jinak člověk se může zadarmo vyléčit, když se bude 15 minut čvachtat v jezeru (15 na obrázku) - řekl to pobuda v Shpicku když jste mu hodili drobnÉ.

Po osvobození Rolanda si sebou na letiště zkuste dovézt 300 kousků platiny. Jeho manželka vám za jeden dá 5cr.

Subquest u serifa

(Venom, 16. 12. 2009 16:59)

Vyjadrete jsi to pomoci (ne)znamych:
? H = 3V

2A + 1B = 3H...1)
2B = 1V........2)
1B + 1H = 1A...3)
Pak je to jednoducha matematika:
1B = 1A - 1H...4) dosadite do 1) dostanete
2A + 1A - 1H = 3H tj
3A = 4H z toho A = 4/3H dosadite do 4) dostanete
1B = 4/3H - 1H / x3
3B = 4H - 3H
3B = H / x2/3 dostanete 2B = 2/3H
2/3H = 1V potrebujete 3V takze x3
3V = 2H a je to
POTREBUJETE 2gramy latky H :-)

Dotaz

(PNEU, 23. 6. 2009 11:37)

U šerifa je možné vzít si subquest na získání brokovnice...
Úkol spočívá v spočítání množství chemické látky, která se má přidat do sloučeniny, aby vznikla kyselina na otevření trezoru.
K dispozici máte údaje o množství látky, která se má přidat, a pak další tři látky obsahující ten samý prvek, poměry mezi látkami atp...

Plnil sem ten úkol několikrát a asi neumim počítat =oD

Kdyby kdokoliv přidal své poznatky, budu jen rád =o)