Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čeština

Češtiny ke stažení naleznete ZDE...

SCREENSHOTY:

Obrazek

Obrazek

Obrazek 

ObrazekObrazekObrazek

 

 

  

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: 99% CZE + 1% SK čeština ke stažení Space Rangers 2 HD: A War Apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 10. 1. 2017 10:27)

Otevřít by to jít mělo v BlockParEditoru, ale jinak je důležité, že k češtině se již dostaneme, nějakým způsobem.
sem tam ještě dopřekládám některé mise, nebo počešťuju slovenské texty, ale jinak, už se to dá hrát, akorát, textové mise, ještě zjistím někdy, jak přeložit atd. to bude asi přes jiný soubor a jinou utilitu možno překládat.

Zkus Tamiel18: otevřít přes blockpareditor, tvojí verzi Lang.dat, a zároveň otevři další blockpareditor a v něm otevři Lang. dat s češtinou, z toho si udělej export někam mimo do .dat souboru pojmenuj ho třeba cze.dat, a pak v editoru v tvojí verzi Lang. dat dej import souboru cze.dat a zkus ho uložit do modifikací jako Lang.dat mělo by ti to fungovat, pokud ne, tak zkus v tom upraveném upravit v blockpar editoru, v souboru BV označení verze, na původní označení z původního Lang. dat jaký máš ty, možná to chce aby v položce BV, byla stejná hodnota. aby mohla čeština běžet na daných verzích hry. nic jiného mi nenapadá. Myslím, že tato drobnost mi pomohla, abych byl Lang. dat funkční na mojí verzi hry.

Re: Re: Re: 99% CZE + 1% SK čeština ke stažení Space Rangers 2 HD: A War Apart

(Tamiel18, 11. 1. 2017 17:28)

Neviem otvorit tvoj lang.dat (dam open a nic prazdna stranka, ziadna chybova hlaska alebo nieco), ci to nie je tym, ze ked si ukladal svoj lang.dat, si mal vpravo dole v blockpareditore zaskrtnute "protect" a teda na svojom kompe otvoris a mozno na inom nie. (defaultne je to tam zaskrtnute)

Re: Re: Re: Re: 99% CZE + 1% SK čeština ke stažení Space Rangers 2 HD: A War Apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 11. 1. 2017 18:19)

No to nevím, ale zaškrtlý protect jsem ponechal,
Ale myslím, že by to nemělo mít vliv na otevření v editoru, to je podle mě jen kvůli tomu, aby to nešlo jednoduše dekódovat přes textový editor apod.
Tady jsem ti zkusil Tamiel18: nahrát verzi unprotected, zda to pomůže

https://ulozto.cz/!SUEPpEkS6SXr/lang-dat

Pak zkus Import/ Export do tvé verze lang. dat, a uprav v něm položku BV v Blockpar editoru na tvojí verzi jakou máš napsanou v tvém původním Lang.dat a nezapomeň upravený vložit do složky mods do stejně nazvaných podsložek + zapsat to do toho txt souboru "aktivovat" mod.

soubor lang. dat nedávej do orig. umístění, s tím hra nenabíhá.
Sehnal jsem přeložený soubor na textové mise Questeng.pkg, ten funguje i v orig. umístění mimo mod složku :)

Čeština Space Rangers 2 HD a war apart ke stažení 99%

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 7. 1. 2017 20:40)

Verze češtiny je otestovaná na verzi hry - 2.1. 1414

99%+- hry je přeloženo do CZE odkaz zde:

https://ulozto.cz/!qrDW2BENRoku/sr2hd-a-war-apart-cestina-zip

Čeština Space Rangers 2 HD a war apart ke stažení 99%

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 7. 1. 2017 20:23)

Zdravím, češtinu si můžete tedy stáhnout zde, umístěte všechny soubory do ve složce mods do složky mods ve vaší hře, Přeji příjemné hraní, časem, třeba postupně se dopracuju, ke 100% cze, ale i teď už máte možnost hrát 99% češtinu :)
https://ulozto.cz/!qrDW2BENRoku/sr2hd-a-war-apart-cestina-zip

Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 7. 1. 2017 12:13)

Podařilo se mi zjistit, proč hra po dalších úpravách souboru Lang. dat nenabíhá, stačí, když původní lang. dat nechám v původním umístění, a modifikovaný překládaný do CZE umístím do složky Mods, a vše funguje jak má, navíc mohu, co jde snadněji přenést české texty, které jsou shodné i do této verze z Reboot, takže rychleji češtinu mohu tvořit. resp. přišel jsem na to, jak v BlockPar editoru, funguje import/ export bloků.... :) Rád bych založil stránky, kde bych poskytl tento soubor/ Modifikovaný anglický Lang. dat na Českou verzi souboru, ale nejsem si jist, zda mohu. Zda by to nevadilo autorům hry apod.

Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(Tamiel18, 7. 1. 2017 17:43)

Ja si myslim, ze by autori nemali mat s tym problem, kedze existuje zlozka Mods, ktora zpravidla je urcena prave na modifikovanie hry.

Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 7. 1. 2017 19:25)

Space Rangers 2 HD: A War Apart, mám přeloženo do Češtiny cca 99% všech textů, již teď je hraní značně komfortnější. Zbývají dopřeložit převážně texty, které byly přidány jako nové do této verze hry (nové mise, atd.) Ale jinak vizuálně hra působí, že je v češtině komplet, sem tam se vyskytnou texty v ENG, ale to jsou jen ty nové mise atd. Jinak drtivá většina je v češtině. :) Rád bych poskytl soubor, ale nejsem si jist, zda mohu :) Každopádně, čeština existuje :)

Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 7. 1. 2017 19:26)

Space Rangers 2 HD: A War Apart, mám přeloženo do Češtiny cca 99% všech textů, již teď je hraní značně komfortnější. Zbývají dopřeložit převážně texty, které byly přidány jako nové do této verze hry (nové mise, atd.) Ale jinak vizuálně hra působí, že je v češtině komplet, sem tam se vyskytnou texty v ENG, ale to jsou jen ty nové mise atd. Jinak drtivá většina je v češtině. :) Rád bych poskytl soubor, ale nejsem si jist, zda mohu :) Každopádně, čeština existuje :)

Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 29. 11. 2016 17:54)

Nevím, zda někdo to zde bude číst, sehnal jsem si utility k překladům hry atd, pracuji na češtině sám, mám zatím přeloženo do CZE Space Rangers 2 HD a war apart, většinu základních textů, češtinu si tvořím, jelikož Lapiduch padl. Jelikož chci mít hru v CZE, a není k mání čeština, tak jsem se rozhodl vzít to do svých rukou, ve volném čase si hru přeložit sám. Textů je hromada, ale postupně se dopracuju k plnému překladu.

Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(Tamiel18, 31. 12. 2016 21:56)

Konecne je tu nejaka nadej ze si zahram Space Rangers 2 HD a war apart v cestine, skusal som v anglictine hrat ale proste to neide. SR a SR 2 mam dohrate. Drzim palce s prekladom !

Re: Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 3. 1. 2017 19:12)

Do češtiny je přeloženo většina hry, postupně separuju a překládám sem tam mise atd, ale jinak základní texty včetně úvodního menu a Intra a outra atd jsou hotové

Re: Re: Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(Matěj, 4. 1. 2017 13:09)

Zdravím, škoda, že jsem si tohoto příspěvku všiml tak pozdě, když čtu že je spousta věcí hotová. Rád s překladem pomohu pokud to nějak půjde a jestli je to potřeba. :) Každopádně díky za Vaši práci!

Re: Re: Re: Re: Čeština Space Rangers 2 HD a war apart

(SR2HD-CZE-inprogress-solo, 4. 1. 2017 19:27)

Akorát si nejsem jist, zda mohu modifikovaný soubor Lang.dat, šířit volně po netu, a rovněž, jen pro info, možná jsem jako jeden z mála, co češtinu nějakým způsobem do této verze hry tvoří. Texty co jsou stejné z verze Reboot, kopíruju do nové verze, a nové texty překládám, nicméně přes utilitu BlockPar editor, je to docela náročné, je nutno každý textový blok přepsat zvlášť, zkoušel jsem stejné bloky přes Import/ Export atd, ale to mi vždycky rozhodí soubor po uložení a po testu, hra nenaběhne, takže vše krok po kroku přepisovat max. kopírovat a vložit text z verze reboot, které jsou některé shodné.

Jinak momentálně je stav takový, že po spuštění hry, je přeloženo vše do češtiny, i většina galaktických zpráv, kompletně různé texty v obchodě, loď, různá menu, popisky atd. vládní texty koupit mapu, mise atd, Zbývá hodně textů okolo popisů misí, 3/4 textů loďí komunikace atd.

Ale jinak mám přeložené i uvodní menu, nastavení nové hry, úvodní text před započetím hry, texty na většině základen, hlavně rangerské centrum, vědecká základna, vojenská, lékařské centrum, obchodní, atd, kromě pirátské, tam zbývá ještě dost myslím.

Klidně bych byl pro to, tvořit češtinu, i s pomocí dalších, ale nejsem si jist, ohledně, distribuce souboru Lang. dat, konkrétně, zda je možné ho upravený do CZE, poskytovat veřejnosti, a jinak mi napadlo, proč když čeština byla hotová možná i do HD verze, nebo hodně z toho, proč to ti lidé neumístí ke stažení sem na stránky nebo jinam ??? takhle jejich práce přišla zbytečně v niveč. Jinak, Hra je sice Bčková, ale i tak se mi líbí, a občas si z nostalgie zahraju :) A hrát jí v češtině je prostě legendární zážitek :D

cz 2

(jarda, 4. 12. 2016 19:56)

taky scháním češtinu na SPACE RANGERS 2 kdysi jsem měl staženou verzy106 ale ted ji už nemohu najít poradí mě někdo ?

čeština

(Fery, 30. 5. 2016 19:08)

Zdravím, kde stáhnu nejnovější češtinu když lapiduch nejde?

Re: čeština

(PadL, 22. 6. 2016 18:19)

To bude asi trochu problém. Lapiduch.cz byl hacknutý a majitel se rozhodl z nedostatku času stránku zrušit. Zkus se podívat na ulozto.cz tam bývá ledacos. Ovšem jestli hledáš češtinu na Space Rangers HD A War apart, tak tě zklamu, nestačil ji dokončit a nikdo neví zda bude.

Re: Re: čeština

(anonym, 18. 10. 2016 9:05)

Nic proti hackerom, ktory odkryvaju veci, o ktorych by sme mali vediet. Ale nemam rad hackerov ktory skodia vo svoj vlastny prospech a uplne nenavidim ktory skodia len pre zabavu !

Funguje

(Gorby, 16. 7. 2015 10:10)

Mě to jde v pořádku normálně jsem se přihlásil :-)

Čeština po 5 letech

(Mater, 29. 4. 2015 19:16)

kde můžu stáhnout tu češninu na odkazu mi to píše jeden a ten samý problém .... sem nemáte právo psát dejte mi tu odkaz nebo neco pls dekuju 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA