Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ocenění

23. 11. 2008

Obrazek

 

The Helping Hand

- Toto je věrné ocenění od Lidské vlády za pomoc při vedení vítězné armádní operace proti zbývajícím vojenským jednotkám Dominátorů na lidské planetě.

Obrazek

 

The Badge of the "Dirty Kamikaze"

- Tento speciální symbol byl vytvořen díky tradičnímu špinavému boji. Můžou ho dostat jen ti, kteří se zvláště vyznamenali v očích Pelengů.

Obrazek

 

Aaron King's Badge

- Toto je přesná kopie hliníkového plechu, který patřil legendárnímu špiónovi Aaronovi "Kecal" Královi. Je to oficiální odměna pro zvláštní služby Lidí.

Obrazek

 

The Small Anglum

- Oficiální ocenění ustanovené Gaalianskou Bezpečnostní Magistrálou pro bojovníky, kteří jsou sami vysoce postavení v zrovnoprávněném systému.

Obrazek

 

The Crystal Chakra

- Zvláštní ocenění Gaalianského Uspořádání Svobody A Čistokrevných Vztahů. Je dané těm rangerům, kteří očistili Gaalianské planety od vojenských jednotek Dominátorů.

Obrazek

 

Fighter Chart

- Toto je čestná odměna pro bojovníky elitní sekce. Jsou v něm uvedeny všechny armádní záznamy bojovníka. Jestliže toto nebylo předáno posmrtně, byl jste rozpoznán jako stále živý bojovník.

Obrazek

 

The Order of Dzukhallag

- Toto ocenění je dáno členům armádní organizace "Dzukhallag" nebo velmi sebeobětujícím bojovníkům, kteří byly schopni velet vojenským operacím na napadených planetách.

Obrazek

 

The Order of Dignity

- Odměna ustanovena Galaktickou Radou. Přiděluje se rangerům a dalším pilotům, kteří aktivně bojují s Dominátory.

Obrazek

 

Galobutton

- Ti piloti, jež jsou proslaveni úspěchu tajemství Faeyanů, dostanou Galobutton, který je suvenýr a drahá optická hračka v jednom.

Obrazek

 

The Uranic Mleko

- Toto je jedinečné ocenění s Gamma-účinkem. Říkají, že může vyčistit z mysly veškeré špinavé myšlenky, pokud ho několikrát denně umístíte před hlavu.

Obrazek

 

The Ashian Ribbon

- Toto je stuha se třemi barvami Ashianu, "města pokroku" na Eipentaku, - modrá, fialová a bílá. Dáváme ji těm lidem, kteří pomohly Faeyanské civilizaci.

Obrazek

 

The Quartz Sting

- Medaile s pohybujícím se vnitřním mechanismem, který ukazuje čas na všech Faeyanských planetách současně. Je dáváno hrdiným rangerům, kteří se zúčastnily osvobození Faeyanských planet od kovových vetřelců.

Obrazek

 

The Galaxy Map

- Toto je symbolická mapa Galaxie s vyznačenými mírumilovnými oblastmi - příspěvek Gaalianských zvláštních služeb. Slouží jako ocenění za zvláštní služby pro Gaalianskou rasu.

Obrazek

 

The Elite Guard Medal

- Ti piloti, kteří úspěšně dokončili nebezpečný úkol, se stávají rovni agentům Malocké Elitní Stráže, obdrží toto čestné vyznamenání.

Obrazek

 

The Diamond Case

- Toto je ocenění Galaktické Rady které obdrží ti, kteří pracovali pro tajnou službu, a oboum členům personálu zkrátí pracovní doba. To kvalifikuje majitele schopným k tomu, aby dokončil jakoukoliv misi.

Obrazek

 

The Quack Diploma

- Diplom z Malockého velitelství je darován bojovníkům, kterým se podařilo osvobodit Malockou planetu ze zajetí nepřátel navzdory přesile Dominátorů.

Obrazek

 

The Medal of "Kanven-Iviris"

- Toto ocenění vytvořila Gaalianská Zásobovací Podpora pro Rangery a překlad z Gaalianského jazyka znamená "Žádný mír pro agresory". Obdrží ho piloti bojující proti Dominátorům.

Obrazek

 

Guard's Pennant

- Tento odznak kvalifikuje jeho majitele jako prvotřídního bojovníka a dostává se za zvláštní výkon ve službách Maloků.

Obrazek

 

The Necril Pin

- Toto je ostrý necrilový špendlík se začleněným jménem majitele - pracující zbraň. Uděluje se pilotům, kteří aktivně spolupracují s Gaalianskými bezpečnostními službami.

Obrazek

 

Aibo-3001

- Toto je Faeyanská odměna pro piráty, kteří uspěli v misi státního významu. Je to logo úplně první RoboTech společnosti, která vytvořila malého droida Aibo.

Obrazek

 

The Gold Star of Hero

- Lidské čestné ocenění za významnou službu lidstvu. Uděluje se jen vybraným hrdinům a  velmi jasně jiskří pod odrážejícími se paprsky hvězdy Slunce.

Obrazek

 

Trident Order

- Tento řád, zformovaný jako válečný trojzubec - starověká zbraň užívaná válečníky Rakhish v jejich časech obléhání - bude udělen, Pelengskou vládou, aktivním bojovníkům za boj s Dominátory.

Obrazek

 

The Order of Saab

- Vzácné ocenění ve formě dvou zkřížených červených šavlí. Uděluje se za očištění Malocké planety od Dominátorů. Armádní svaz na tyto hrdiny nikdy nezapomene.